Atatürk Baskılı Tişörtler

ATATÜRK BASKILI TİŞÖRTLER

Firmamız ulu önder Atatürk baskılı tişörtleri siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlayıp beğeninize sunmaktayız. Atatürk baskılı tişörtlerimiz yazlık polo yaka locoste ön kısmında Kocatepe sırt kısmında ise Atatürk imzası baskılıdır. 1. Kalite olan pamuklu penye kumaştan imal edilen ürün sağlığınız açısından en kaliteli baskı sistemiyle kalıcılığını muhafaza etmektedir. Atatürk tişörtleri her mevsim tercih edilen sevdikleriniz  ve  ailenizle giyebileceğiniz hem bay hem bayan olmak üzere aynı renkte kombinle milli bayramlarımızda ve her daim gururla giyebileceğiniz modası geçmeyen tişörtlerdir Atatürk imza baskılı tişörtlerimizin kırmızı beyaz siyah renkleri mevcuttur.

Atatürk baskılı tişörtlerin bisiklet yaka kısa kollu 1. Kalite penye kompakt tişörtte de kullanmaktayız 3 farklı renk seçeneğiyle (beyaz, sarı, mavi ) ulu önder Atatürk’ün 3 ayrı resmini basıyoruz 1. Sınıf malzeme kullandığımız baskı sisteminde aynı tişört renginde parça mendil kumaşla örtülmektedir.  Etrafı dikişli parça mendil tişörtünüze ayrı bir detay ve şıklık kazandıracaktır. Tercih seçeneklerimizin çeşitliliğine önem verdiğimiz tişörtlerimiz, Atatürk resimli ve imzalı tişörtlerimiz en çok tercih edilen baskı örneğidir.  Bisiklet yaka kısa kollu pamuklu kumaştan imal edilen Atatürk baskılı tişörtlerde Atatürk portresi ve imzası ön kısımda olup toplu alımlarda 300 TL ve üstü için kargo masrafı ödemezsiniz. Toplu siparişlerinizde kapıda ödemede yapabilmektesiniz ve %8 Kdv uygulanmamaktadır.

Atatürk baskılı tişörtleri kışında rahatlıkla kullanabilmeniz için uzun kollu lacoste ve 1. Kalite pamuklu penyeden oluşan modellerle ulu önder Atatürk ‘ün imzası ve Kocatepe baskısı uzun kollu tişörtlerinizde baskı model örneğidir. Transfer sıcak baskı uygulanmaktadır. Gururla her mevsim taşıyabileceğiniz bu her daim giyebileceğiniz tişörtlerimizi sevdiklerinize alabileceğiniz en anlamlı hediye olacaktır çocuk ve yetişkin bedenlerimiz bulunmaktadır.  Firmamız 3 farklı renk seçeneğiyle kırmızı beyaz ve siyah pamuklu şapkalarda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız garson boy olan şapkalarımız öğrenciler içinde uygundur. Arkadan kısımdan cırtlıdır ön kısımda Atatürk portresi ve imzası bulunmaktadır.

Atatürk baskılı fularlarımız 1. Sınıf saten kumaştan imal edilmiş olup  kırmızı beyaz siyah renklerdedir 20x100 cm olan fularımız Atatürk portre ve imzalı modeldir. 19 Mayıs fularlarımızda ay yıldız modelleridir.