VODAFONE TİŞÖRTÜ

Firmamız kurumsal tişörtleri en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlamaktadır. Özen ve kalite bir arada olduğu zaman şıklık ön plana çıkmaktadır. Büyük firmaların kendi bünyesinde hazırlattığı ürünler firmasının ne kadar kaliteye önem verdiğinin kanıtıdır. Vadofone tişörtleri kendisine has kırmızı rengiyle iletişimde ne kadar idealı olduğunun kanıtıdır. Kırmızı renk vodofone ile özleşmiş olup Türkiye’nin en iyi alt yapısına sahip iletişim alanın da büyük yer edinmiş Vadofone has en belirgin özelliktir. Tişörtlerin yapım aşamasında birinci sınıf malzemede  hazırlamaktan  ve sizlerin sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir ürün kullanmamaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Vadofone tişörtlerinin amlemleri ve kumaştaki kırmızı rengin markayla uyumunu göstermek adına en kaliteli  1. Sınıf pamuklu penye kompakt kumaştan hazırlamaktayız. Tişörtler için hazırladığımız baskılar yıkamalara dayanıklı transfer baskıdan yapılmaktadır.

Kurumsal firmalar için hazırlanan ürünler temizlik açısından giyenler için büyük bir rahatlık sağlaması gerekiri üniforma niteliğinde olduğu için temizlik ve ütü yapımında kolaylık sağlayan kumaşlardan imal edilmekte olan ürünlerimiz. Her daim size kolaylık sağlayacaktır. Gün boyunca taşıyacağınız Vadofone tişörtlerinin terletme yapmayan kumaşlardan hazırladığımız için konforla giymenin rahatlığını yaşayacaksınız

Vadofone büyük ve kurumsal bir firma olduğu için bir çok spor alanında destekleri oldukça fazladır. Genellikle bu destekleri sayesinde halkın büyük sevgisini ve güvenini kazanan vadofone ürünlerini her yaşta bay ve bayan herkes tercih etmektedir.  Büyük bir iletişim alt yapı  ağına sahip vadofone ülkemiz içinde iş istihdamı açısından büyük bir yer edinmektedir. Vadofone hatlarına sahip müşteriler genelde çekim gücü kalitesinden ve her bütçeye uygun tarifelerinden halkla bir olan bu güvenilir kurumsal firmayı canı gönülden destekledikleri için onlara ait ürünleri de büyük bir zevkle üzerlerinde taşımaktan mutluluk duymaktadır.