V YAKA TİŞÖRTLER

Tişörtler yaz aylarında en çok tercih edilen ürün olmasıyla giyim sektöründe büyük bir önem taşıyor. Firmamız en trend ürünleri sizler için büyük bir özenle hazırlayıp beğeninize sunmaktayız. Baskılı veya baskısız en çok tercih edilen bu tişörtler yaka modelleri olarakta farklılık göstermektedir. Genellikle bayan erkek  fark etmeden tercih edilen tişörtler  hem klasik hem sportif bir çok ürünle rahatlıkla kombin sağlayabilir şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Firmamız bir birinden güzel renk alternatifleri sunduğu  V yaka tişörtlerle bu yazı cıvıl cıvıl geçirmenizi sağlayacak bütün dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız 1. Sınıf kalitede üretilen tişörtlerimizde hiçbir sağlık açısından tehlike oluşturmayacak % 100 pamuk penye kumaştan olup yüksek kaliteye sahiptir. Sevdiklerinizle aynı renk ve aynı tarz giyinmeyi sevenler içinde iyi bir alternatif olan tişörtlerimizle sevdikleriniz mutlu edebilir. Birbiriyle uyumlu giyinmeyi sevenler için kaçınılmaz bir avantaj olabilir. Trend olan eşlerin aynı renk uyumlu tişörtleri bir giymesi hatta çocukları içinde aynı renk ve model ürün tercih etmesi her daim  çok güzel bir görünüm sergilemekte ve çok tercih edilmektedir.  Terletmeyen rahat esnek kumaşlarla tişörtlerinizin konforunu rahatlıkla yaşayabilir sevdiklerinize de yaşatabilirsiniz.  Sevdikleriniz içinde güzel hediyeler sunabilirsiniz.

V yaka tişört vücut hatlarınızı da olduğundan daha güzel ve esnek görünümde olmanızı sağlaması açısından en çok tercih edilen bir özelliktir. Genellikle  V yaka tişörtler dolaplarınızda olmazsa olmazlarınız arasında yer almaktadır. Her zaman kurtarıcı özelliği olan V yaka tişörtler her ortamda şıklığı yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında en önemli yer etmektedir.

Firmamız olarak siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız V yaka tişörtleri sizlerin olduğunuzdan daha da şık ve tarz olması için hiçbir kaliteden ödün vermeden hazırladık. Dikişlerde kullandığımız 1. Sınıf malzeme ve dikimde gösterdiğimiz özenle her beden için rahatlıkla tercih edebilir isteye göre ön sırt ve kol kısımlarına baskı yapılmaktadır. Su bazlı etli örtücü boya ile yıkanabilir transfer baskı yapılmaktadır. Baskı istenirse minimum 10 adet basılmaktadır. Tişörtlerimizi  gönül rahatlığıyla kullanacak sevdikleriniz içinde en güzel hediye olarak tercih edebileceksiniz.