Locoste Tişört

Firmamız yazın vazgeçilmez tercihlerinden olan locoste tişörtler hem şıklığınıza şıklık katacak hemde bu sıcak yaz günlerinde % 100 pamuklu penyeden üretildiği için sizi terletmeyecek ürünler sunmaktadır. Locoste tişörtler ilk erkek giyiminde önemli bir yer almakta iken şimdi kadın çocuk giyiminde de tercih edilen vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Locoste tişörtleri zengin renk çeşitliği ve farklı modelleriyle hem yazın hem de kışın kullanabileceğiniz farklı beden aralığı uzun kollu ve kısa kollu ve modelleriyle sevdiklerinize ve kendinize rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler sunmaktayız. %100 pamuk olan tişörtlerimiz dokulu örme kumaştan üretildiği için sağlık açısından da önemli tercih sebepleriniz arasında yer alacaktır. Okullarda da genelde tercih edilen locoste tişörtler çocuklarımızın hem daha rahat kullanmalarına hem de kolay temizlenmesi, kolay ütü yapılabilir olması sebebiyle tercih edilen kumaş yapısına sahiptir. Baskılı ve baskısız olarakta kullanılan tişörtlerimiz müşterilerimizin tercihine göre orjinal boyalarla kullandığımız baskılarla tişörtlerinize olduğundan daha farklı tarz ve şıklık olarakta sizin zevkinize sunuyoruz.

Okul dışında firmalar, hastaneler özel kurumlarda ürün özelliğinden ve kumaş yapısından dolayı tercih edilen locoste tişörtlerimizi firma amblem ve logolarıyla önden veya arkadan kol kısımlarına da baskı uygulaması yapılabilmektedir. Beden çeşitliği açısından çeşitlilik sağlayan firmamız her bedene uygun modellerimizle şıklığınızı ve tarzınızı yansıtacak size rahatlığını konforunu taşıyacağınız imkanları sunacaktır.

Uygun fiyat ve model seçeneklerimizle perekande ve toptan satışta yapılmaktadır. Siz değerli sevdikleriniz için vazgeçilmez bu her renkte tişörtlerle sevdiklerinizi mutlu olmasını sağlayabilir unutulmaz kalıcı bir armağan sağlamış olursunuz

Kalitemizden ödün vermeyen firmamız baskılı model istediğiniz takdirde 10 Adet siparişlerinizde geçerli olmak üzere sizin isteğiniz üzerinize değişik firma ve amlem logosu veya tercih ettiğiniz kendi zevkinize göre baskılar uygulatabilirsiniz. Su bazlı etli örtücü boya ile yıkanabilir olan ürünlerimize transfer baskısı yapılmaktadır. Baskı olarak ön sırt ve kol kısımlarına baskı yapılabilinir. Titiz baskı olarak en kaliteli 1. Sınıf ürünleri kullanmaktayız ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.