Doğum Günü Tişörtleri

DOĞUM GÜNÜ TİŞÖRTLERİ

Firmamız olarak sevdiklerinizi her daim hatırlanmak isteyeceği bu önemli ve anlamlı günlerin de mutluluklarına mutluluk katacağınız bu çok anlamlı güzel baskı model tişörtlerimizle unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Her yaş için hazırlanabilecek tişörtlerinizi ailenizle birlikte giyip o günü en iyi şekilde geçirmenizde etkili olacaktır.

Sizde sevdiğinize en güzel şekilde doğum gününü kutlamak istiyorsanız ve duygularınızı ifade edebilmek için en güzel alternatif arıyorsanız baskılı tişörtlerimizi tercih edebilirsiniz 1. Sınıf kaliteli penye tişörtlerimizle klasik bir doğum günü kutlamasından ötesini düşünen müşterilerimize farklı bir alternatif sağlamaktadır özel günlerinin önemini daha da arttırmaktadır.

Hayatımızın en özel ve en anlamlı günlerinde hatırlanmak eş dost ve ailemizle hep bir arada olmaktan keyif aldığımız bu günlerde her yaş için hazırlayabileceğimiz ürünlerimizi sevdiklerinizle birlikte giyip doğum günü sahibi kişinin ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.   

Doğum günü tişörtlerimiz haricinde bu özel günlerinde farklı seçeneklerde sunabilmek için hediyelik takvimli saat seçeneklerimizle de kalıcı hediyeler hazırlatabilirsiniz. Mdf malzemeden olan Lazer kesimli saatlerimizle her daim hatırlanmanızı sağlayacaktır. Günlük takvim olarakta kullanabilirsiniz çevirmelidir.  Saatlerin orta kısımlarına sevdiğiniz kişilerin resimlerini baskısını yapabilirsiniz bu özel anlamlı hediyeyi  Alt baskı alanına kaligrafi yazı veya yakma ile dilediğiniz ismi veya notu ekleyerek doğum günü hediyesini çok anlamlı hale getirmeniniz sizin tercihiz doğrultusunda daha farklı anlam katacaktır. 21x25 cm ebatında olan ürün kutusunda ambalajında gelmektedir.

Doğum günlerinizde sevdikleriniz için hediye setleride hazırlamaktayız. Her yaş için tişört hazırlıyoruz. Magnet + Anahtarlık+ Kupa Bardak+ Tişörtten oluşan 22 parça setlerimizle sevdiğiniz insanlar için güzel süprizler yapabilirsiniz setimiz içinde resim baskılı tişört ( Mikro polyester) 10 Adet Magnet 7x9 10 Adet akrilik Resimli Şeffaf anahtarlık ( çift yön baskılı) Resimli kupa bardak (çift yön baskılı) ürünlerimiz kişiye özel olduğu için iadesi yoktur.

Doğumgünü tişörtlerimiz için hazırlatacağınız resim baskılarıyla sizin onayınız alınarak baskıya alınacaktır. Sevdikleriniz için hazırlanacak hediyelerinize büyük önem ve itina göstermekteyiz. Bu değerli günlerinizin anlamını ve önemini arttırmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.