OKUL TİŞÖRTLERİ

Firmamız okul tişörtlerini en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza  özel özenle hazırlamaktadır. Çocuklarımızın hassas ciltlerine uyumlu  1. Sınıf pamuklu kumaşlardan hazırladığımız okul tişörtlerinde sağlık açısında zararlı hiçbir kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Piyasadaki ucuz ürünler sağlık açısından büyük tehlike oluşturup ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedir. Ucuz olan bu ürünler kansorejen tehlikesi  içermektedir. En değerli varlıklarımız çocuklarımızın en iyi kalitedeki ürünlerle  hem okul da hem de günlük hayatta her daim şık olmalarını sağlayacaksınız.

Okul heyecanını yaşayan minik kalpleriniz için bu en anlamlı günlerinde en şık olmalarını sağlayacaksınız.  %100 pamuk kumaşıyla hazırladığımız ürünler okulda rahat hareket etmelerini esnek yapısıyla konforlu zaman geçirmelerini sağlayacaksınız. Çocuklar her zaman hareketli yapı da oldukları için terletmeyen kumaşlar her zaman tercih edilen kumaş türüdür.

Aileler için en önemli detay ise temizlikte zorlanılmaması ve ütü içinde kolay ütülenebilir olmasıdır. Kumaş yapısı gereği temizlikte ve ütüde zorlanılan ürünler tercih edilmemektedir. Temizlik için yıkama esnasında düşük ısıda makinenizde rahatlıkla temizliklerini sağlayabilirsiniz.

Ana okul tişörtlerimizi sınıf halinde hazırlamaktayız. Baskılı siparişleriniz de minimum 20 adetten itibaren yapılmaktadır.  Tercihinize göre kurumsal baskılar da yapabilirsiniz renk seçeneği ve beden aralığı mevcut olan ürünlerimizde kumaş dikimine de ayriyeten önem veriyoruz. Ürünün kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biride dikişlerin muntazam olmasıdır. Dikişteki hata ürünün kalitesini büyük ölçüde düşürmektedir.  Kısa ve uzun kollu modellerimizle her mevsim giyeceğiniz okul tişörtlerini gönül rahatlılığıyla kullanabilirsiniz. Anaokulu için gezi etkinliklerinde, faaliyet zamanlarında, oyun saatlerinde rahatlıkla üzerlerine giyebilecekleri  faaliyet önlükleri  dikkat çekici renk alternatifle çocuklarınızın çok sevecekleri ürünler olacaktır. Fosforlu renklerden oluşan faaliyet önlükleri güvenlik açısında tedbir amaçlı olup olası kaybolmaları önlemekte büyük bir avantaj sağlamaktadır. Toplu etkinlik oyunlarında tercih edilen önlüklerimiz standart beden olup 5-8 yaş arası için uygundur. Sırt kısmında gülen yüz baskısı bulunmaktadır. Dilerseniz baskısızda alabilirsiniz. Özel polyester kumaştan üretilmiştir.