YELEKLER

Firmamız olarak yeleklerimizi büyük bir kalite ve özenle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kış ayları için vazgeçilmez üst olan yelekler firmalarından en çok tercih ettiği  ürünlerdir. Yelek kullanım  gereği rahat hareket etme ve soğuktan korunma açısından en çok tercih edilen alternatif olduğu için kurumsal olsun olmasın firmaların en çok tercih etmelerine sebebiyet vermektedir.

Yelekler şıklık açısından da giyim sektöründe oldukça yer etmiş giysilerdir. Kadın erkek modelleri mevcut olup, micro kumaş, elyaf ve polar kumaştan oluşmaktadır. Bu özellikle sayesinde en soğuk havalarda bile koruyucu özelliği fazla olduğu için montlardan daha çok tercih edilmektedir. İş yeleklerinde uyguladığımız çift dikiş sistemi sayesinde önlü ve arkalı kullanım imkanı sunarak olası temizlik kazalarında iki ayrı tarafından da rahatlıkla faydalanabilirsiniz Böyle bir özellik temizlik  içinde büyük bir avantaj olacaktır. Yelekler için firma logoları sayesinde firmanızın reklamını en iyi şekilde yapmış olur. Kendi tanıtımlarınızı ve firmanızın kurumsallığını en iyi şekilde yeleklerinizdeki logolarla belirtmiş olursunuz. 1. Sınıf kaliteye sahip  olan yeleklerimizle hem çalışanlarınız için rahat ve konforlu bir üst sağlayıp hem de firmanızın çalışanlarınızı ne kadar önem ve değer verdiğini belirtmiş olacaksınız 

Firmamız hazırlatmış olduğunuz yelekler için kullanacağımız logo veya firmanızın adının yazılı olduğu baskıları en kaliteli ürünleri kullanarak hazırlamaktadır. Kullandığımız ürünlerle kalıcılıkları daha da fazla olmasını sağladığımız amblem ve logolarınız bütün dikkatleri üzerlerinde taşımalarını sağlayacaktır.  Kişiler açısında firma logolu ürünleri giyen çalışanların o firmanın kurumsal bir elemanı olduğunun ve karşısındaki müşterinin güvenini kazanması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Müşteri her zaman firma logosu üzerinde taşıyan çalışanla o firmanın kurumsallığının güvenilirliği açısından en önemli  özelliktir.

Kışlık iş yeleği özelliklerimiz üst sol tarafında fermuarlı tek cep alt yanlarında cepler fermuarlı ön kapama komple fermuarlı olarak hazırlamaktayız. İş yeleği dikiş kalitesine büyük önem verdiğimiz promosyon yelekler her daim rahat ve kullanışlı olması ve giyen çalışanlarınızın büyük bir şıklıkla üzerlerinde taşımaları için özenle hazırlıyoruz.  Baskılı yelekler en az 10 adet baskıyla alınmaktadır. Sitedeki satış fiyatlarımıza tek renk baskı dahilidir.