MAGNET

Magnet Basımı Titiz Baskı'da

Magnet özellikle mutfaklarda, buzdolapları ve metal eşyaların üzerine yapıştırılan bu magnetler sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama derdi tamamen bitmiş olur. Paket Servis Magnetleri firmaların daima müşterilerinizle iletişimde daima kolaylık sağlar.

Mıknatıslı Magnet yaptırırken bir çok etkeni düşünmek gerekebiliyor örneğin basılacak renk uyumu çok önemlidir aslında. magnet etiket üzerinde basılacak logo, slogan, telefon numaraları okunaklı ve göze hitap etmelidir. Müşterilerinizin aklında kalacak şekilde dizayn edilmelidir. Profesyönel grafikerler tarafından hazırlanmalıdır.
Standart bir magnet daima hızlı ve ekonomik fiyatlarda çıkacaktır satardart magnetler 5 x 7 cm boyutlarında hazırlanıyor. özel kesimli magnet istediğiniz ölçülerde hazırlanabilmektedir. Benim işim okunaklı olmalı diyorsanız 6 x 8 cm ölçülerinde yaptırmanız sabetli olacaktır. 
Piyasada satılan magnetlerin bir çoğu 0.40 mikron kalınlığındadır. Metal aksamlara ve evlerde buzdolabı magneti olarak kullanılır.Magnetlerin daha uzun olmasını sağlamak için yüzeyine koruyucu parlak selefon kaplama çekilmektedir. Bununla birlikte lensli magnet modelleride bulunmaktadır.
Tavsiyemiz dağıtım yapan kurye firmalarıyla anlaşmanız buda olmadıysa aldığınız her siparişte poşet içerisine magnet atınız. Paket servise giderken girdiğiniz apartman dairesinin kapılarına birer adet bırakmanızdır. Kesinlikle magnetiniz bitmeden siparişinizi geçmeniz gerekiyor. üretim aşaması biraz uzun olduğundan magnetsiz kalmayınız. Adete göre sipariş sonrası ortalama 7 - 10 gün arası gibi bir sürede magnetiniz baskısı sürmektedir. Magnet basımında büyük şehirlerde olduğu gibi bursa magnet basımında oldukça hızlıdır. 
Sipariş durumuna göre en az 1000 adet magnet yaptırabilirsiniz. Ekonomik magnet arıyorsanız yüksek adetlerde magnet yaptırmanızı önerebiriz örneğin 5000 - 10 000 adetler gibi magnet alırken sadece fiyata bakmamanızı tavsiye ederiz merdiven altı diye tabir edebileceğimiz magnetçi ler sizleri mağdur edebilmektedir. Tavsiyemiz kurumsal bir firma ile birlikte fikir alışverişinde bulunarak magnet yaptırmanızdır