PROMOSYON ŞAPKA

Firmamız tişört harici şapka üretimini siz değerli müşterilerine en iyi kalitede sunmaktadır. Şapka yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı olarak bilinse de gerçekte sağlık açısından herkesin kullanması gereken bir üründür. Özellikle çocuklar için çok önem taşıyan şapkalar çeşitli renk alternatifleri sunarak her zevke hitap eden şapkalarımız yaza cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle kıyafetlerinizi tamamlayıcı olacaktır. Şapkalar model açısında çeşitli alternatifleriyle bayan erkek kış aylarında bile sizi olduğunuzdan daha tarz göstermenizi sağlayacaktır.

Firmamız olarak promosyon şapkalarla her türlü toplu gösterilerde en çok tercih edilen hediyeler arasındadır. Bayrak logolarını parti amblemlerini sevdiğiniz sanatçıları en iyi şekilde üzerinizde taşımanızı sağlayan şapkalar genelde yaz ayları bunaltıcı sıcağından en iyi koruyucu aksesuar olurakta çokça tercih ediliyor. Baskı olarak 1. Sınıf baskı kalitesiyle hazırladığımız şapkaları güvenle siz ve sevdikleriniz için kullanabilirsiniz. Firmaların çalışanları için toplu olarak alımlarını yaptığı şapka modellerimizin ekonomik olmasından dolayı promosyon şapkası olarak adlandırılıyor. Sipariş adedine göre transfer veya Serigraf baskı tekniği uyguladığımız ürünlerimiz. İstenilen renge göre temin edilebilir.   

Türk Bayraklı Ay yıldız şapkaları okullarda resmi törenlerde milli bayramlarda da oldukça tercih edilen aksesuardır. Garson boy olan şapkalarımız arka kısmındaki cırt cırtlar sayesinde rahatlıkla ayarlanabilir. Türk Bayraklık Ay yıldız şapkaları çocuk boyları da mevcuttur. Resmi törenlerde hem koruyucu nitelikte olması nedeniyle çokça tercih edilen promosyon şapkalarımız. Çocuklar için 4 – 12 yaş için uygundur. Siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlayıp dikiş ve baskı kalitesine büyük önem vermekte olduğumuz ürünlerimiz çok şık görünüme sahip olmanızda etkileyici rol üstlenecektir.

Promosyon şapkalar ana sınıfları için de çok tercih edilen bir aksesuardır. Gezi ve etkinliklerde hem sağlık hem de güvenlik açısından da önemli olan şapkalar Fosforlu renk seçenekleriyle çocuklarınızın severek giyecekleri aksesuar olacaktır. İsteye göre baskıda yapılabilen şapkalarımız ayarlanabilir cırt cırt özelliğiyle rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlayacaktır.