PELERİN

Firmamız  müşterilerimiz için saten kumaştan oluşan bir birinde güzel pelerinleri sizlere sunmaktayız. Pelerin omuzlardan aşağıya dökülen kolsuz fakat kollarınızı da saran cep kısmı olmayan bir çeşit üstlüktür.  Çeşitli bayrak firma logosu tercihe göre resim baskılı pelerinlerinizle oldukça şık bir görüneme sahip olacaksınız.

Albania Flag Arnavut Bayrağı pelerinimiz Arnavutluk bayrağı çift başlı kartal pelerin Kosova Parlak 1. Sınıf saten kumaştan imal edilmektedir. Gösteri ve kutlamalarınızda şıklıkla taşıyabileceğiniz pelerinizi kız ve erkek çocuklar içinde aynı modeldedir. Pelerinlerimizin bağlayabilmek içi yaka kısımlarından bağlama bağcığı bulunmaktadır.  Parmak geçme yeri de ayrıca mevcuttur. Pelerinlerin üzerindeki baskı 1 sınıf boyadan imal edilmiş olup yıkanabilinir transfer baskıya sahiptir. Beyaz renk tercih edildiği zaman sipariş üzerine dikilmekte teslimat süresi 5 günü bulmaktadır. Hazır renk olarak kırmızı rengimiz mevcuttur. Tercihe göre çeşitli ülkelerin pelerinlerini de aynı kalite ve kumaşla sağlamaktayız

Çocuklarınızın özel günlerinde kostüm olarak giyebilecekleri türk bayraklı ve hayal kahramanlarının da pelerinlerini  üretmekteyiz. Doğum gün kutlamalarında kostüm partilerinde tercih edilen pelerinlerle çocuklarınız hayal ettiği kahramanların yerine geçmekten büyük bir keyif alacaklardır. Pelerin ölçülerimiz çocuklar için 80 cmdir. Logo boyutu 20x30 cm A4 büyüklüğündedir.  Pelerin uzunluğunu da  tercihe göre daha uzun bir şekilde hazırlamaktayız.

Süpermen pelerini tüm erkek çocuklarının en sevdiği hayal kahramanıdır. Hayallerindeki bu kahramanın pelerine sahip olmak o kahraman gibi hissetmek artık çok kolay kırmızı parlak saten kumaştan oluşan pelerin  boyundan bağlama bağcığı bulunuyor. Parmak geçme yeride bulunmaktadır.

Pelerin tarihten bu yana gelen sofistik bir tarzdır.  Hem şıklığı hem de mütasıplığı simgeler  pelerin kutlamalarda gösterilerde de çok dikkat çekici bir üstlük olarak tercih ediliyor. Kumaş kalitesine önem verdiğimiz pelerinlerimizi sevdiklerinize armağan edip onları özel günlerinde bambaşka bir tarz sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Titiz baskı olarak birinci sınıf malzeme kullandığımız boyalarımızla hazırladığımız logolarımız pelerininizde ki  istediğiniz logoyu en iyi şekilde yansıtmış olacak bütün dikkatleri üzerinize çekmiş