Kişiye Özel Tişörtler

KİŞİYE ÖZEL TİŞÖRTLER

Firmamız  kişiye özel tişörtlerle yaz mevsiminde şıklıkla tarzınızı yansıtacak rahat kullanışlı 1. Sınıf penye tişörtlerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sevdiklerinize duygularınız ifade etmede size büyük yardımcı olacak bir birinden güzel tişört modelleriyle sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesebilecek evlilik teklifleri  sunabilir resimlerinin basılı olduğu tişörtlerle unutulmaz anlar yaşatabileceksiniz. Heyecan ve duyguyu giydiğiniz tişörtlerde karşınıza yansıtacak unutulmayacak bir anı bırakmış olmanın mutluluğunu bir ömür boyu kalıcı olarak taşıyabileceksiniz. Yıkanabilir süplimasyon baskı sayesinde  kalıcılık sağlamış oluyoruz baskılarımızda. Her renk ve beden seçeneğiyle kişiye özel tişörtler  hem şıklık hem de rahatlığın keyfini çıkartmış olacaksınız Doğum günlerinde kişiye özel fotoğraf baskılı tişörtlerle güzel bir hediye sağlamış sevdiklerinizin yüzünü gülümsetebilirsiniz. Kişiye özel tişörtlerimizde temizlik esnasından ters çevirilip yıkanmasını tavsiye ederiz.  Pamuklu kaliteli likralı olan tişörtlerimizle terleme problemi yaşamamış olacaksınız.

Kişiye özel tişörtlerimizle çocuklarınızın hayal kahramanlarıyla birlikte resimlerinin baskısını da alabilir. Onların arzu ettiği kendi sevebileceği eğlenceli tişörtler haline getirmek artık sizin tercihiniz olacak firmamız olarak en kaliteli boyama baskı sistemleriyle sağlık açısından da zarar vermeyecek ürünler kullanmaktayız. Bastırmak istediğiniz kişiye özel tişörtler ulaştırmanız halinde istediğiniz her  türlü baskıyı uygulamaktayız. Beyaz tişört uygulamalarından fiyatlarda daha avantajlar sağlamaktayız.

Kişiye özel tişörtlerde baskılarda yıkanmadan dolayı atma olmaz penye kalitesine de ayrı önem verdiğimiz firmamız sizin ve sevdiklerinizin sağlığını çok önemsiyoruz. Ayrıca sevdiğiniz hayranlık duyduğunuz sanatçıların resimlerini de artık tişörtlerinizde olabilecek ve büyük bir mutlulukla onları severek giyebilecek veya sevdiklerinize hediye edebileceksiniz.

Kişiye özel tişörtlerde hem kaliteli hem de fiyatta uygunluk sağlayarak herkesin her bütçeye uygun kendi zevkine ve tarzına göre giyebileceği kişiye özel tarz yaratmasını sağlıyoruz. Çocuk ve yetişkin bedenleri de mevcut olan tişörtlerimizde % 8 KDV de dahil değildir. Siparişlerinizi beden ve renk seçimi yaparak sepete ekleyebilirsiniz . Güvenli alışverişin keyfini yaşamış ve istediğiniz ürünlerinizi Yurtiçi kargo ile ulaştırmaktayız. Beyaz tişört yanısıra siyah tishirt, kırmızı tshirt ve diğer renklerde baskı yapılmaktadır.

 Titiz baskı ailesi olarak ilk önem verdiğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kalite bizim vazgeçilmez unsurumuzdur. En iyi baskı sistemi kullanarak kalıcılığı dayanıklı tişörtler üretmekteyiz.