Bisiklet Yaka Penye Tişört

BİSİKLET YAKA PENYE TİŞÖRT

Firmamız bu sıcak yaz aylarından rahat kullanışlı penyeler hazırlamaya ve zengin renk seçeneğiyle yaz mevsiminde şık ve konforlu geçirmenizde katkı sağlamayı hedefliyoruz. % 100 pamuklu kumaştan üretilen tişörtlerimizde dikiş detayları özenle hazırlanmakta olup sevdiklerinizle uyum içinde giyebileceğiniz beden seçenekleri sunmaktayız.  Toptan ve perakende satışı sunduğumuz firmamız baskısız tişörtlerde adet fark etmek sizin satın alabilirsiniz. Baskı tercih ettiğiniz taktir de ön arka ve kol kısımlarına baskı yapılmaktadır.

Firmamız baskı kalitesine 1. Sınıf malzemeden kullanıp sağlığınızı tehdit edici hiçbir ürün kullanmamaya önem vermekteyiz. Su bazlı etli örtücü boya ile yıkanabilinir olan tişörtlerimiz. Transfer baskı yapılmaktadır.  Baskı istenildiği takdirde minimum 10 adetten basılmaktadır. Bisiklet yaka tişörtlerinize istediğiniz görselde baskı modelleriyle görselliklerini arttırabilirsiniz istediğiniz tarzda farklı hale getirebilir. Sevdiğiniz baskılarla tişörtünüzü kendinize özel hale getirebilirsiniz. Tişörtleriniz için ayriyeten nakış baskı yapılabilmekte olup firma logosu ve amblemi de eklenebilmektedir. İş yoğunluğuna göre 10 -12 günü bulmaktadır teslimatlarımız. Baskı öncesi görseli siz değerli müşterilerimizle paylaşıp onayınız alındıktan sonra yapım aşamasına geçmekteyiz. Yetişkin ve çocuk modellerinizle bisiklet yaka penyelerinizi sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Bisiklet yaka tişörtler geçmişten günümüze en çok  tercih edilen yaka modelidir. Yuvarlak yaka tişört günün stres ve yoğunluğunda kendinizi rahat ve şık hissetmenizi sağlayacak bu model; kadın erkek doğal ve şık bir şekilde olmanızı sağlayacaktır. Günlük hayatta rahatlıkla kombin sağlayabileceğiniz bu model tişörtlerle doğal bir tarzınız olmasında size büyük bir farklılık kazandıracaktır. Gömleklerinizin içinde rahatlıkla kombinleyeceğiniz bisiklet yaka tişörtlerinizi kaliteli kumaş olması en önemli ayrıntıdır. Bisiklet yaka penye tişörtler moda anlayışında rahatlığı tercih edenler için vazgeçilmez bir seçenektir.

Firmamız olarak sizin tercihiniz doğrultusunda logolu ve logosuz modelde olan bisiklet yaka penye tişörtleriniz kaliteden ödün vermeden uygun fiyata size ve sevdiklerinize sunuyoruz.  Piyasa şartlarına göre uygun fiyata olan tişörtler ve baskılar insan sağlığını ciddi yönde etkilemeye sebebiyet veriyor.  Titiz baskı olarak ürünlerimizin kalitesinin arkasındayız. Siz değerli müşterimize en güzel ürünleri sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.